Tulge Rahavoo (Cashflow) klubisse !

Cashflow klubid on loodud Robert Kiyosaki — ameerika ärimehe ja investori, bestselleri „Rikas isa, vaene isa” autori poolt. Roberti missioon on tõsta kogu inimkonna finantsheaolu. Robert õpetab juhtima oma raha korrektselt ning mitte lootma sellele, et vanaduses meie eest hoolitseb riik või tööandjad, kelle jaoks te terve elu töötanud olete.

Me järgime Robert Kiyosaki põhimõtteid ja meie eesmärk on aidata inimestel saada finantsiliselt haritud ja näidata inimestele passiivse tulu loomise mitmeid võimalusi.

 Cashflow ‘A’ Finances  klubi töötab Eestis juba üle 7 aasta. Eesti pealinnas Tallinnas toimuvad klubi üritused vähemalt korra nädalas. Sulev Pikker, kes on meie klubi asutaja, avas hiljuti ka paar Cashflow klubi Venemaal.

Cashflow ‘A’ Finances  klubis teil on võimalus õppida inimestelt, kes otseselt tegelevad äriga. Nad jagavad teiega OMA kogemusi. Klubis toimuvad kursused on erinevate tasemetega. Teil on võimalus ühineda igal õppeetapil, kuid kui te liitute meiega õppetsükli keskel, soovitame ma osaleda alguses puudu jäänud tundides järgmise õppetsükli jooksul.

Meie lõpetajad avavad oma ärid, saavad investoriteks, tegelevad kinnisvara või investeerimisega börsil ja kasutavad kõiki võimalikke strateegiaid passiivse tulu loomiseks.

Lisaks meil on eriline programm klubi Cashflow ‘A’ Finances liikmetele paljude boonuste ja eripakkumistega.

 

Rahavoo mäng (Cashflow) — see on õpetlik lauamäng, mis on välja töötatud Robert ja Kim Kiyosaki poolt 1996 aastal — kaks aastat pärast seda, kui nad ise saavutasid finantsilise vabaduse. Mäng näitab inimestele tõelise maailma võimalusi passiivse tulu loomisel ja alates 1996-st  aastast on juba paljud inimesed saavutanud sama finantsilise vabaduse.

Tänu sellele mängule on paljud inimesed näinud maailmas rohkem võimalusi ja juba saavutanud finantsilise vabaduse.

Vähemalt korra seda mängu mängides saate te oma harjumisi kõrvalt näha ning räägitakse, et ennast kõrvalt näha on parem. Mängu jooksul saate te kasutada seminaril saadud uusi teadmisi ning proovida erinevaid skeeme, et leida teie jaoks kõige sobilikum finantsilise vabaduse saavutamise viis.

On olemas 3 mänguliiki:

  • Cashflow 101  – algajate jaoks (fundamentaalne analüüs)
  • Cashflow 202 – edasijõudnute jaoks (tehniline analüüs)
  • Cashflow for kids – laste jaoks vanuses 4-10 aastat (vanemad lapsed mängivad 101)

Meie klubi pakub kõiki kolme mängu liiki.

Arvamused meist

Cashflow klubi on võimaldanud mul avardada oma silmaringi, näha, et  on olemas palju muid võimalusi peale palgatöö. Kursustel sain ma teada, mis on raha, maksud, nende ajalood ja kuidas ma neid teadmisi kasutada saan. Lisaks on tekkinud  palju kontakte ja sõpru, nii algajate kui ka kogenud ettevõtjate seast. Lõpuks, aasta pärast,  alustasime partneriga oma ettevõtet ja arendame seda praegu aktiivselt. Saadud kogemus oli väga kasulik.

Ma soovitan klubi kõigile neile, kes otsivad muid võimalusi peale palgatöö. Nendele, kes tõesti soovivad parandada oma rahalist teadlikkust.

- Vjatšeslav Kostochkin
Enne tegelesin ma kallite aurupuhastajate müümisega ja minu sissetulek sõltus otseselt minu müügikogusest. Kui ma tulin Cashflow “A” Finances klubisse, sain ma aru, et sellise lähenemise ja mõtteviisiga jään ma isegi 20 aasta pärast sõltuma palgast ning pensionile lootmine on üldse mõttetu. Kuu aega pärast kursuse läbimist läksin ma töölt ära  ja hakkasin rohkem õppima seda, kuidas ma saan “ennetähtaegselt pensionile minna” lähima 5 aasta jooksul, teenides omale vajalikke  rahasummasid. Aitäh kursusele ja kursusekaaslastele, kes mind siiamaani toetavad.

Nüüd on mul oma äri reklaami valdkonnas ja aja jooksul kavatsen ma kasvada Eesti raamest välja uuele tasemele. - Nikita-Mark Tenderes

'A'Finances klubis korraldame me järgmisi kursusi:

Lähimad klubi üritused

Vajutage nupule  «Loe edasi», et kursustest rohkem teada saada ja registreeruda.

Kus asub 'A' Finances klubi:

Põhitunnid toimuvad Tallinnas aadressil: Väike karja 7.

Meie kontaktid

  +372 56892092   |     info@cashflowtallinn.com 

Cashflow.Estonia     |     Cashflow.Estonia     |     CashflowTallinn     |     CashflowTallinn     |     ZailerTraining