Põhiline finantsteadlikkus

Miks rikkad saavad veel rikkamaks?

Põhiline põhjus, miks rikkad saavad veel rikkamaks, vaesed jäävad veel vaesemaks ja keskklass on uppunud võlgade alla, on finantsharidus. Finantshariduse puudus on nagu puudulik keeleoskus ühiskonnas, kus te elate ning jätab teid ilma edu saavutamise võimalustest. Näiteks elades Suurbritannias ilma inglise keeleta on teil väga raske head tööd leida ning see tähendab, et teie elu on pidev võitlus ellujäämise nimel.  Samamoodi viib rahakeele teadmatus pideva võitluseni ellujäämise eest, mis muutub peale pensionile minekut veelgi karmimaks.

Sellist võitlust ellujäämise eest saab ja peab lõpetama! Seda on võimalik teha, õppides selgeks rahakeelt. Nagu  iga teise keele õppimine (nt inglise või prantsuse) võtab see loomulikult aega. Samas just tänu finantsharidusele (arusaamisele rahakeelest) on võimalik minna uuele elutasemele.

Kust saada finantsharidust?

«Põhiline finantsteadlikkus»  — see on kursus, mis on välja töötatud Robert Kiyosaki poolt ning mida läbi viiakse Cashflow ‘A’ Finances Tallinna klubis vene keeles. 

*Tellimusel saame me selle kursuse läbi viia ka teises kohas vene, eesti või inglise keeles.

Tähelepanu: see on Robert Kiyosaki ettevõte RichDad autoriprogramm.

Kursuse ajakava

Kes on robert kiyosaki?

Robert Kiyosaki — ameerika ettevõtja, investor, kirjanik ja õppejõud. Robert on kirjutanud üle 25 raamatu, mida on müüdud üle 26 miljoni eksemplari. Kõige kuulsamad tema raamatud on «Rikas isa, vaene isa», «Rahavoogude kvadrant» ja «Investeerimise juhis».

Robert Kiyosaki on finantsteadlikkuse kaitsja, ettevõtluse, ärihariduse ja investeerimise pooldaja, ta arvab, et finantsharidust peaks õpetama kõigis maailma koolides.

1996 aastal töötas Robert koos oma naise Kim Kiyosakiga välja õpetliku lauamängu «Cashflow» (või Rahavoog), mis on mõeldud finantsstrateegiate omandamiseks. Samuti lõid nad Cashflow klubide ideed, tänu millele on juba sadu tuhandeid inimesi terves maailmas saanud teha esimesi samme rikka elu poole ning saavutada finantsvabadust.

Robert investeerib erinevatesse aktsiatesse, nagu nafta ja gaas, väärtpaberid, kuid kõige rohkem meeldib talle kinnisvaraturg. 2015 aastal on Roberti vara rohkem kui 80 miljonit dollarit.

'Põhiline finantsteadlikkus' kursusel te saate teada:

 • Millised on teie tugevad küljed ja kuidas neid äris kasutada.
 • Kuidas korralikult juhtida oma finantse ja neid suurendada
 • Milline on teie jooksev finantspilt
 • Kuidas töötada oma võlgadega (teil on neid, ärge teeselge) ja leida efektiivseid viise nende tagasimaksmiseks
 • Milles on hea ja halva võla erinevus
 • Kuidas luua meeskonda teie finantseesmärkide saavutamiseks
 • Kas Kiyosaki tehnoloogiad töötavad Eestis (ütleme saladuse – jah, töötavad!)
 • Ja loomulikult, kuidas saada finantsiliselt vabaks inimeseks!

Samuti saate te tuttavaks suure arvu edukate inimestega, kes soovivad pidevalt areneda ja liikuda edasi. Võimalik, et te leiate siit endale äripartneri või lihtsalt oma teise poole 😉

Olge ETTEVAATLIKUD! Kui te läbite antud kursuse, olete juba finantsalas teadlikumad, kui 95% Maa elanikkonnast. Te hakkate igal sammul kasulike tehinguid ja rahavoo loomise võimalusi nägema. Aga kõigepealt, ja võib olla see on kõige tähtsam, saate te aru, kes te olete praegu. Milline finantsprogramm on teie sees olemas. Kuidas te suhtlete rahaga. Te saate aru, miks te ei ole siiamaani suutnud realiseerida oma kõige julgemaid unistusi  ja mida on vaja muuta tulemuse saavutamiseks.

Rahapuudus ei ole probleem. See on ainult tunnus sellest, mis toimub teie sees– T. Harv Eker

Kuidas toimub kursus?

Kursus koosneb 10-st eraldi tunnist ja kestab 10 nädalat. Kord nädalas sukeldume me kolme tunni jooksul finantsi ja investeerimise maailma, iga kord uurides rikaste inimeste saladusi. Igal tunnil vaatame tähtsatel teemadel eksklusiivseid videoid, kus esineb Robert Kiyosaki. Need videod on salvestatud spetsiaalselt Cashflow ametlike klubide jaoks ja nende põhjal viiakse hiljem läbi arutelud. Kursuse jooksul õpite te põhilist investeerimist Cashflow 101 mängu näitel ning hakkate mõistma tehnilist investeerimist Cashflow 202 mängu abil.

Iga tund on äärmiselt tähtis teie tervikliku hariduse jaoks. Eriolukorras kui te mõnest tunnist puuduma peate, saate te selle järgi teha uues tsüklis koos teise grupiga.

Tundide teemad:

 1. Miks pankur ei vaja teie klassitunnistust
 2. Miks pingeline töö ei tööta
 3. Kas teie kodu on teie vara?
 4. Te mängite selle jaoks, et võitavõi et mitte kaotada?
 5. Miks hoiustajad on kaotajad
 6. Hea võlg ja halb võlg
 7. Miks ei ole vaja raha, et teha raha
 8. Miks investeerimine ei ole riskantne
 9. Fokuseerimine ja mitmekesistamine
 10. On aeg keskenduda teile endale
Курс Фундаментальная финансовая грамотность

Kes viib kursust läbi?

Kursust viib läbi ettevalmistatud Cashflow ‘A’ Finances klubi treener. Treenerite nimekiri on peatükis  «Meeskond» lehel «Meist».

Arvamused meist

Cashflow klubi on võimaldanud mul avardada oma silmaringi, näha, et  on olemas palju muid võimalusi peale palgatöö. Kursustel sain ma teada, mis on raha, maksud, nende ajalood ja kuidas ma neid teadmisi kasutada saan. Lisaks on tekkinud  palju kontakte ja sõpru, nii algajate kui ka kogenud ettevõtjate seast. Lõpuks, aasta pärast,  alustasime partneriga oma ettevõtet ja arendame seda praegu aktiivselt. Saadud kogemus oli väga kasulik.

Ma soovitan klubi kõigile neile, kes otsivad muid võimalusi peale palgatöö. Nendele, kes tõesti soovivad parandada oma rahalist teadlikkust.

- Vjatšeslav Kostochkin
Enne tegelesin ma kallite aurupuhastajate müümisega ja minu sissetulek sõltus otseselt minu müügikogusest. Kui ma tulin Cashflow “A” Finances klubisse, sain ma aru, et sellise lähenemise ja mõtteviisiga jään ma isegi 20 aasta pärast sõltuma palgast ning pensionile lootmine on üldse mõttetu. Kuu aega pärast kursuse läbimist läksin ma töölt ära  ja hakkasin rohkem õppima seda, kuidas ma saan “ennetähtaegselt pensionile minna” lähima 5 aasta jooksul, teenides omale vajalikke  rahasummasid. Aitäh kursusele ja kursusekaaslastele, kes mind siiamaani toetavad.

Nüüd on mul oma äri reklaami valdkonnas ja aja jooksul kavatsen ma kasvada Eesti raamest välja uuele tasemele. - Nikita-Mark Tenderes

Kui palju maksab kursus?

Kursus maksab €240 eurot (ehk. € 8/tund)  

Hinna sees on10-l tunnil osalemine, kursuse materjalid, kohvipausid.

Kui te ei ole kindel, kas kursus sobib teile ning te pole kordagi meie klubis olnud, siis kutsume teid tasuta sissejuhatavale tunnile «Sissejuhatus rahamaailma». Kerige allapoole, et vaadata meie klubi tundide ajakava ning registreeruda tasuta sissejuhatavale tunnile.

Miks on parem õppida meie juures?

 1. Meie jaoks on tähtis teie tulemus, ja me oleme valmis teid toetama mitte ainult tundide ajal.
 2. Meie treenerid kasutavad paljusid strateegiaid ka reaalses elus ja saavad jagada oma praktilist kogemust.
 3. Läbides selle kursuse, saate te automaatselt üheks aastaks Cashflow ‘A’ Finances klubiliikmeks ning saate koheselt hakata kasutama selle eeliseid.

Osta kursus

Teie põlvkonnal on puudu finantsharidus, mis on vajalik finantsturvalisuse jaoks– Robert Kiyosaki

Millal kursus toimub?

Esmakordselt meie klubisse tulles, on teie esimene tund (võite valida ükskõik millise tunni sellest kursusest) teile TASUTA!

Vajuta nupule „Loe edasi”, et saada lisainfot ja registreeruda.

Vabandame, lähiajal selliseid üritusi ei toimu, kuid te saate meile kirjutada ja oma huvist heata anda. Kui me korraldame ürituse, siis anname sellest kohe teada ka teile. 

Osta kursus

Osta 10-st tunnist koosnev kursus kohe

 

Hetkel toimub kursus ainult vene keeles. Kui te tahate seda eesti keeles läida, palun registreeruge allpool ja me võtame teiega ühendust, et rääkida läbi kursuse läbimise võimalutest.

KÜSIMUSI?

Helistage telefonile   +372 56892092 või saatke email   info@cashflowtallinn.ee

Comments

comments

Project Details